Nástěnné hodiny Wood Oak 2 Přírodní
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hodiny dřevěné EKO |
|---|---|
| Rozměr: | 30 cm |
| Barva: | Černá, Dub |
| Materiál: | Dřevo HDF |
| Styl: | Moderní, Industriální, Minimalistický |
| Typ baterie: | AA |
| Baterie součástí balení: | ANO |
| Chod: | Bez tikání |
| Způsob zavěšení: | Zavěšení |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Délka: | 1,9 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
