Platba

1. DOBÍRKOU dobirka

V případě platby  na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží.

 

2.  PŘEVODEM NA ÚČET  66455

V případě výběru bezhotovostní platby je kupující povinen uhradit kupní cenu  na základě vydané a zaslané faktury na email uvedený v objednávce. Pro sprárování platby je důležité uvedení variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího. V případě neuhrazení  zboží ve stanovené lhůtě se smluvní vztah ruší,  objednávka je automaticky stornována a zboží vyřazeno z rezervace . Poznámka:  Zboží je až do úplného zaplacení majetkem firmy RATTAN-PROUTÍ, s.r.o.

Zboží je zasláno po připsání částky na účet prodávajícího.

PLATBY BANKOVNÍM PŘEVODEM LZE USKUTEČNIT POUZE V RÁMCI ČR a SR.

 

3. HOTOVĚ  hotove_pobocka_1

Při osobním vyzvednutí objednaného zboží na naší provozovně ve Vracově.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online,  v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Prodávající je plátcem DPH.

Daňový doklad – faktura je přiložena k zásilce u zboží  nebo v elektronické podobě zaslána na email kupujícího a to v případě, že je zboží odesláno z externích skladů.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.