Velké nalepovací hodiny EKO STICK 100 – 130 cm Antracit - Černé
Detailní popis produktu
Velké nalepovací hodiny EKO STICK 100 – 130 cm jsou vyrobeny z ekologické a velmi tvrdé HDF desky. Materiál vzniká zpracováním dřevěných částic, které se spojují pryskyřicí a organickými barvivy. Po vysušení se deska lisuje za vysoké teploty a tlaku, čímž vzniká materiál s hustotou až o 50 % vyšší, než má masivní dřevo. Díky této technologii získáte mimořádně odolný výrobek s unikátním vzhledem. Tyto hodiny jsou ideální volbou pro rozměrnější interiéry. Pokud hledáte způsob, jak originálně ozdobit velkou prázdnou stěnu, je tato nabídka určena právě vám.
Montáž produktu je velmi jednoduchá a zvládne ji každý.
1. Součástí balení je PVC šablona, která funguje jako 30° úhloměr. Její součástí je i prodloužení, které využijete v případě, že si přejete rozteč čísel 130 cm.
2. Umístěte úhloměr otvorem do středu hodin. První rameno nasměrujte kolmo vzhůru; druhé rameno vám následně automaticky ukáže pozici další hodiny. Místa pro připevnění číslic si označte tužkou. U variant s pruhy lze lepit jednotlivé díly přímo podle šablony.
3. Šablonu posouvejte vždy o 30 stupňů, dokud si neoznačíte všechny body po obvodu. Do středu poté zavěste ciferník se strojkem.
4. Každá číslice či pruh je opatřen silnou pěnovou páskou. Stačí uvolnit ochrannou fólii a prvek přilepit na označené místo na stěně. Nakonec odstraňte ochrannou fólii z povrchu a instalace je hotová.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hodiny dřevěné EKO |
|---|---|
| Rozměr: | 100 cm, 130 cm |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Dřevo HDF |
| Styl: | Moderní, Industriální, Minimalistický |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ baterie: | AA |
| Baterie součástí balení: | ANO |
| Číslice: | Arabské |
| Chod: | Bez tikání |
| Způsob zavěšení: | Nalepení |
| Průměr: | 100 - 130 cm |
| Tloušťka: | 1,9 cm |
| Výška číslice: | 15 cm |
| Průměr středu: | 14 cm |
| Délka ručiček: | 33,5 cm, 43 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
